image

PeyamaKurd - SoraNews24 haber sitesi‎, Wakino isimli Japon reklam ajansının kadınların koltuk altlarını reklam panosu olarak kullanmaya başladığını duyurdu

Şirket kendi resmi sitesinde koltuk altlarına reklam yapıştırılan kadınların fotoğraflarını paylaştı. Koltuk altlarına yapıştırılan fotoğraflar arasında, özel dedektiflik ajansı, iş arama sitesi ve teknik okul reklamları bulunuyor.

​Şirketin yaptığı açıklamaya göre, bu yeni yöntem sayesinde güzellik salonları ve acısız epilasyon merkezlerine olan ilgi de arttı.

Koltuk altı güzellik yarışması düzenlenmesi planlanıyor'

Wakino şu anda aynı yöntemle başka reklamlar üzerinde çalışıyor ve genç kadın ve erkekleri bu 'yaratıcı' reklam fikrine katılmaya çağırıyor. Şirket 'koltuk altı güzellik' yarışmasını düzenlemeyi de planlıyor.

Yürüyen bir bıllboard kiralamak gibi'

Pazarlama sitesi Pazarlamasyon ekibinden Cemre Üçhisarlı da bu yeni yöntem hakkında şu ifadeleri kullandı: "Düşündüğünüzde, sürekli yürüyen bir billboard kiralamak gibi bir şey. Üstelik daha önce görülmemiş bir reklam mecrası olduğu için insanların dikkatini çekeceği de aşikar."