image

PeyamaKurd - İngiltere'de 4. Lig olarak kabul edilen League Two'da mücadele eden Mansfield Town'un sahibi ve başkanı Carolyn Radford, Portekiz'de polis kılığına giren silahlı soyguncuların saldırısına uğradığı belirtildi.

Carolyn Radford, soyulduklarını belirterek, "Beni darp edip değerli eşyalarımı çaldılar. Tek tesellim çocuklarımın araçta olmamasıydı. Olay hakkında bilgisi olan kişilerden saldırganları yakalanması için polis ile irtibata geçmelerini rica ediyorum" sözlerine yer verdi.

4. Ligde Mansfield Town takımın sahibi Carolyn Radford, Portekiz‘de polis elbisesi giyen silahlı saldırganların saldırısına uğradığını belirtti.

Kendisi ve kocası darp edilip soyuldu

Takım sahibi ve başkanı Carolyn Radford, kocası ile beraber çocuklarını okula bıraktıktan sonra silahlı soyguncuların kendisini ve kocasını darp edip soyduklarını iddia ederek Instagram hesabından saldırganların yakalanması için çağrı yaptı.

Ayrıca Carolyn, Instagram hesabından suyguncularla ilgili şu sözlere yer verdi.

"Bu sabah çocuklarımı okula bıraktıktan sonra dönüş yolunda, üzerlerinde polis elbisesi bulunan motorsikletli iki kişi kocamla içinde bulunduğum aracın önünü kesti. Beni darp edip değerli eşyalarımı çaldılar. Tek tesellim çocuklarımın araçta olmamasıydı. Olay hakkında bilgisi olan kişilerden saldırganları yakalanması için polis ile irtibata geçmelerini rica ediyorum."