image

PeyamaKurd - 14 Ekim 2022: Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık!

İşte günlük burcu yorumları…


KOÇ BURCU (14 EKİM 2022)

Koç ve Yükselen Koç: Bugün ikili ilişkilerinizde uyumlu ve yapıcısınız. Öte yandan partneriniz sizden daha özel ilgi bekliyor. İş hayatınızda ise yoğun bir gün sizi bekliyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz haftanın ilk gününde…

ASLAN BURCU (14 EKİM 2022)

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün, dostlarınızla yakın ilişkiler içerisinde olabilirsiniz. Onlara işiniz ve gelecek planlarınız ile ilgili bazı haber ve gelişmeleri aktarabilirsiniz. Oldukça aktif ve hareketli olacağınız bugünde partneriniz ve ailenize de vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

BOĞA BURCU (14 EKİM 2022)

Boğa ve Yükselen Boğa: Bugün sosyal çevrenizde ön planda olabilirsiniz. Enerjik ve esprili tavırlarınız dikkat çekecek ve yeni insanlarla tanışma imkânı bulacaksınız. Maddi konularda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmayacaksınız.

İKİZLER BURCU (14 EKİM 2022)

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugün etrafınızdaki bazı olayları uzaktan meraklı bir şekilde izleyebilirsiniz. Yaşanan olaylara dahil olmamak adına uzak durmanızda fayda var. Ailenizi fazlaca ihmal ettiğiniz bu dönemde onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.

YENGEÇ BURCU (14 EKİM 2022)

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün işyerinizde bazı sorumluluklar alabilir bu sayede kendinizi yöneticilerinize gösterebilirsiniz. Ancak bu yoğun tempo sonrası, kendinizi bitkin ve yorgun hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden alacağınız bir haber enerjinizi ve psikolojinizi olumlu yönde etkileyecek.

BAŞAK BURCU (14 EKİM 2022)

Başak ve Yükselen Başak: Bugün oldukça meraklı bir tavır takınabilir, sizinle ilgisi olmayan konuları bile öğrenme telaşı içerisine girebilirsiniz. Gün içinde bazı maddi konular ön plana çıkabilir ve bi miktar borç paraya ihtiyaç duyabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (14 EKİM 2022)

Terazi ve Yükselen Terazi: Bugün karamsar bir ruh halinde olabilirsiniz. İç dünyanızda duygusallığınızın arttığı bir dönemde bulunuyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde biraz daha yumuşak başlı olmalısınız. Hayatınızda köklü ve önemli değişikliklerin meydana geleceği dönemdesiniz.

AKREP BURCU (14 EKİM 2022)

Akrep ve Yükselen Akrep: Bugün, kendinize olan güveniniz oldukça yüksek. Bazı riskli yatırımlar yapabilir ya da boyunuzu aşan işlere girebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı kırıcı bir tutum içerisinde olmaktan kaçınmalısınız. Sinirlerinize hâkim olmalısınız. İş yerinizle ilgili beklentilerinizin arttığı bir dönem.

YAY BURCU (14 EKİM 2022)

Yay ve Yükselen Yay: Güne oldukça enerjik ve neşe içerisinde başlayacaksınız. Evliyseniz çocuklarınızla birlikte vakit geçirebilir, evli değilseniz partnerinizle birlikte yoğun paylaşımlar içerisinde olabiliriniz. Aşk hayatınızda her şey beklediğinizden daha iyi gidiyor.

OĞLAK BURCU (14 EKİM 2022)

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Bugün iş yerinizde ya da bir sosyal aktivitede yaşanan gerginlik sizi oldukça rahatsız edecek. Şu sıralar oldukça sıkı bir tempoda çalışmanız gerekebilir. İş hayatınızda ki sorumluluklarınız giderek artıyor. Ancak bu yoğunluğun meyvelerini yakında toplayacaksınız.

KOVA BURCU (14 EKİM 2022)

Kova ve Yükselen Kova: Bugün biraz değişken bir ruh halinde olabilir, ikili ilişkilerinize problemler yaşayabilirsiniz. Akşama doğru partnerinizle yaşanacak sürpriz gelişmeler keyfinizi yerine getirecektir. Şu sıralar bir vergi ya da ceza ödemesi, maddi durumunuzu zorlayabilir.

BALIK BURCU (14 EKİM 2022)

Balık ve Yükselen Balık: Bugün alacağınız bazı kararlar eşiniz ya da partneriniz ile aranızda gerginliğe neden olabilir. Hayatınıza dair önemli kararları sevdiklerinize danışarak almanız ilişkinize verdiğiniz değeri ve ciddiyeti gösterir. Bencillik ve ben merkezcilik sizin şu sıralar en kötü huyunuz.