image

PeyamaKurd - Dizi dünyasında ve özellikle Netflix platformunda son yılların en çok konuşulan yapımları arasında yer alan La Casa De Papel’in 5. yeni sezonu için tarih açıklandı.

İzleyicilerin ilgisi nedeniyle ilk 4 sezonda fırtınalar gibi esen La Casa De Papel’in 5. yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

Yeni sezon heyecanla beklenirken Türkiye’den de geniş bir izleyici kitlesi bulunan La Casa De Papel'in 5. yeni sezonunun iki parça hâlinde yayınlanacağı daha önceden açıklanmıştı.

Yeni fragmanda Profesör yakalanıyor

Film ve dizilerle zirveyi yakalayan Netflix'in efsanevi yapımlarından olan La Casa De Papel’in yeni sezon fragmanında Profesör’ün yakalandığı yer aldı.

Netflix platformu, Alex Pina tarafından yaratılan İspanya yapımı soygun ve suç dizisi 'La Casa de Papel' için beklenen tarihi duyurdu.

Sezonun ilk kısmı 3 Eylül'de

Söz konusu 2 parçaya bölünerek yayınlanacağı öğrenilen La Casa De Papel'in 5. sezonunun ilk kısmı 3 Eylül’de, ikinci yarısı ise 3 Aralık’ta yayınlanacağı belirtildi.

La Casa de Papel bir soygunun hikâyesini konu edini. Dizi, Profesör’ün ulusal madeni para ve pul fabrikasında mükemmel soygunu yapmak adına her şeyi nasıl planladığını ve organize ettiğini anlatıyor.