image

PeyamaKurd - Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese'in bir kez daha birlikte bir film yapacağı açıklandı. Bugüne kadar ortak projelerle Hollywood’un ikonik ikilisi haline gelen Leonardo DiCaprio ve Martin Scorsese’den yeni bir film projesi yolda.

Hollywood'da aha önce Zindan Adası, Göklerin Hakimi ve Köstebek gibi yapımlarda beraber çalışan oyuncu Leonardo DiCaprio ve yönetmen Martin Scorsese, Apple’in merakla beklenen yapımı 'Killers of the Flower Moon' ile yeniden bir film çekecek.

DiCaprio ile 6. kez bir arada!

Yeni film New Yorklu gazeteci David Grann’in hayatından uyarlanan 'The Wager: A Tale of Shipwreck, Mutiny and Murder' adlı kitabı beyazperdeye uyarlayacak olan efsane yönetmen Scorsese, DiCaprio ile 6. kez bir yapıma imza atacak.

Yapımda DiCaprio’ya Robert De Niro, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Tantoo Cardinal, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion, William Belleau, Louis Cancelmi, Tatanka Means, Michael Abbott Jr., Pat Healy, Scott Shepherd, Jason Isbell ve Sturgill Simpson gibi isimler eşlik edecek.

Yeni film, İngiliz donanma gemisi üzerine!

NTV'nin aktardığına göre, bu sonbaharda gösterime girmesi beklenen filmin gelecek yıl Cannes veya Venedik Film Festivali'nde prömiyer yapması bekleniyor.

DiCaprio’nun da yapımcılığını üstleneceği film, 1740'larda, İngiliz donanma gemisi The Wager'ın Güney Amerika'da ıssız bir adada enkaz haline gelmesini ve mürettebatın hayatta kalmak için mücadele etmesini konu alacak.