image

PeyamaKurd - ABD'de Playboy yıldızı olarak ünlenen model Ju Isen, çocuğu olmadığı için 2 milyon dolarlık mülkünü vasiyetinde köpeğine bırakacağını açıkladı.

Ünlü model tüm servetini, malını ve mülkünü köpeğine bırakmak için avukatlarıyla görüşmelerine devam ediyor.

2 milyon dolarlık mülkünü köpeğine bıraktı!

Playboy yıldızı Ju Isen, çocuğu olmadığı için kendisine ait olan 2 milyon dolarlık mülkünü vasiyetinde köpeği Francisco’ya bıraktığını bildirdi.

Şimdiden zengin sayılan Francisco, Amerika’daki evin dışında 35 yaşındaki modele ait olan iki son model spor arabanın da sahibi oldu.

Basında yer alan habere göre Ju Isen, paranın köpeğine ve artık hayatta olmadığı için ona bakanlara rahatlık sağlaması için bu yola başvurduğunu dile getirdi.

Sosyal medya'da köpeğinin fotoğraflarını paylaşıyor

Ju Isen, çocuk sahibi olmayı planlayıp planlamadığı sorusuna verdiği yanıtta şu anda çocuk sahibi olmanın doğru vakit olmadığını ifade etti.

Ayrıca sısyal medya platformu Instagram’da 434 bin takipçisi olan Isen, sık sık köpeği Francisco fotoğraflarını yayımlıyor.

Öte yandan Ju Isen, köpeğiyle beraber özel jette çekilen pozlarını paylaşırken, vasiyetini açıkladıktan sonra sosyal medya kullanıcılarından tepki topladı.