image

PeyamaKurd - Brezilya'da skandal bir olay yaşandı. Flamengo taraftarları takımın aldığı kötü sonuçlardan sonra tesisleri bastı. Futbolcuları antrenmandan çıkarken yakalayan taraftarlar arabalarına saldırdı. Taraftarlar ayrıca tabutlar yaparak futbolcuların fotoğraflarını yapıştırde ve onları tabuta koydu! 

Güçlükle kalabalıktan ayrılan futbolcular zor anlar yaşadı. Takımı protesto etmek için oyuncuların fotoğrafını kesip tabutların üzerine koyan taraftarlar herkesi ürküttü. O anlar kameralara da yansıdı. 

Futbolun beşiği olarak tabir edilen Brezilya'da daha önce böylesi görülmemiş bir olay yaşandı. Flamengo taraftarları takımın kötü gidişatına dayanamadı ve futbolculara saldırdı. Antrenman tesisini basan gözü dönüş taraftarlar, oyunculara zor anlar yaşattı.

Futbolcuların antrenmandan çıkıp eve gidecekleri anda büyük bir kalabalık tarafından önleri kesildi. Gözü dönüş taraftarlar arabalarının üstüne çıkıp oyuncuları tehdit etti. Korku dolu anların yaşandığı olayı güvenlik güçleri zor engelledi. Ölüm tehditleri alan futbolcular antrenman tesislerine gelmek istemiyor.