image

PeyamaKurd - PSG'de oynayan dünya yıldızı futbolcu Messi ile ilgili itiraf bomba etkisi oluşturdu. Paris Saint Germain'de Lionel Messi ile birlikte forma giyen Leandro Paredes, 2021'de Barcelona'ya karşı 4-1 kazandıkları maçta Arjantinli yıldızla aralarında yaşanan çarpıcı bir olayı anlattı.

Barcelona maçında takım arkadaşına yaptığı bir yorumu Messi'nin duyduğunu belirten Parades, "Gerçekten sinirlendi ve beni mahvetmek istedi. Oldukça kötüydü. Beni öldürmek istedi" dedi.

Dünya basınında etki gösteren bir itirafta bulunan Paris Saint-Germain forması giyen Leandro Parades'in Lionel Messi ile ilgili anısı gündeme oturdu.

"Gerçekten sinirlendi ve beni mahvetmek istedi"

Caja Negra'ya konuşan Paredes, 2021 yılında Barcelona'yı 4-1 yendikleri maçta takım arkadaşlarına bir yorum yaptığını ve bunu duyan Messi'nin çılgına döndüğünü belirtti.

Parades yaptığı açıklamada, "Gerçekten sinirlendi ve beni mahvetmek istedi. Oldukça kötüydü. Beni öldürmek istedi, ben ise o an sadece eve gitmek istedim." ifadelerini kullandı.

Messi çok kızmıştı!

Messi'nin Paris Saint-Germain'e transferleriyle takım arkadaşı olmalarından sonra aralarında bir sorun kalmadığını belirten Parades, "Şimdi konu açıldığında bunun hakkında konuşuyoruz ve gülüyoruz. Fakat o zaman gerçekten çok kızmıştı, beni öldürmek istemişti!" dedi.