image

PeyamaKurd - PSV Eindhoven'ın Kolombiyalı futbolcusu Santiago Arias, Juventus için sağlık kontrollerinden geçtiği iddialarını yalanladı ancak Juventus'ta oynamanın bir rüya olduğunu ifade ederek transfere açık kapı bıraktı.

PSV Eindhoven'ın Kolombiyalı futbolcusu Santiago Arias, Juventus için sağlık kontrollerinden geçtiği iddialarını yalanladı.

Hakkında çıkan transfer spekülasyonları hakkında konuşan Arias, Juventus için sağlık kontrollerinden geçtiği iddialarını kesin bir dille yalanladı. Konuşmasına devam eden Arias Juventus'ta oynamanın bir rüya olacağı ifadesini de kullandı.

Kolombiyalı futbolcu, 'Bu haberler çıktığında ben hala Hollanda'daydım ve Mısır'la bir hazırlık maçımız vardı. Şu anda geleceğimle ilgili ne olacağını bilmiyorum. Ama Juventus'ta oynamak rüya gibi bir şey' ifadelerini kullandı.

Juventus, İsviçreli sağ bek Stephan Lichtsteiner'in takımdan ayrılmasının ardından yerini doldurmak için çalışmalara başlamış ve ilk olarak Manchester United forması giyen Matteo Darmian'ı gündemine almıştı. Darmian için 12 milyon Euro teklif eden Juventus, Manchester United'ın 20 milyon Euro istemesi üzerine bu transferde geri plana çekilmişti.